Hus til leje, Smørum,
, 2765 Smørum- Hus til leje
- 134 m2
- 17.500 kr. per måned
![Hus til leje, Smørum, <span class="blurred street" onclick="ProcessAdRequest(1230495)"><span class="hint">Se vej-navn</span>[xxxxxxxxxx]</span>](/StaticFiles/media/432234/Cache/villa-2_134.webp)
- Hus til leje
- 134 m2
- 17.500 kr. per måned
Hus til leje, Smørum,
Fakta
Rapportér fejl- 1230495
- Hus
- 134 m2
- 4
- 17.500 kr.
Rækkehus til leje i 2765 Smørum
4 værelser
Information og data
Dette hus til leje ligger i Smørum. Smørum har postnummeret 2765, og ligger i kommunen Egedal, som ligger i Storkøbenhavn. Boligen er i alt 134 m2 fordelt på 4 separate værelser. Boligen udlejes som almindelig lejebolig. Huslejen for huset er 17.500 kr. per måned.
Ofte stillede spørgsmål
Statistik over udviklingen i ledige huse til leje i Smørum over den sidste måned
Herunder ser du udviklingen i udbuddet og udlejningen af ledige huse til leje i Smørum over den sidste måned. I den første kolonne ser du datoen. I den anden kolonne ser du det samlede antal huse til leje i Smørum på datoen. I den tredje kolonne ser du antallet af nye huse i Smørum der er udbudt til leje på datoen. I den fjerde kolonne ser du antallet af huse i Smørum der er udlejet på datoen. Se også samlet statistik over alle udbudte huse i Smørum over tid, samlet statistik over nye huse i Smørum over tid, samlet statistik over udlejede huse i Smørum over tid
Dato | Alle huse til leje | Nye huse til leje | Udlejede huse |
---|---|---|---|
21. februar 2025 | 1 | 1 | 0 |
Statistik over udbuddet af huse til leje i Smørum
I nedenstående tabel ser du en række data om udbuddet af huse til leje i Smørum.Se også samlet statistik over alle udbudte huse i Smørum over tid, samlet statistik over nye huse i Smørum over tid, samlet statistik over udlejede huse i Smørum over tid
Huse | |
---|---|
Antal ledige lejeboliger | 1 |
Nye lejeboliger | 1 |
Udlejede/solgte siden i går | 0 |
Ledige m2 i alt | 134 |